PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom O nas

Usługa

Certifications
dobra jakość HDPE Blow Moulding Machine na sprzedaż
dobra jakość HDPE Blow Moulding Machine na sprzedaż
Customers Reviews
To dla mnie zaszczyt być pierwszym zagranicznym klientem po założeniu firmy Baisu Machinery. Od 2013 do teraz moja maszyna działa dobrze i stabilnie. Cieszę się, że w tym czasie was wybrałem, wydajność Waszej maszyny też mnie nie zawiodła, to całkiem nieźle!

—— FABIO LADINO / COLUMBIA

Spotykamy się nawzajem i kupujemy maszyny od Sunray Group prawie każdego roku od momentu rozpoczęcia współpracy, ich efektywność serwisowa jest tak dobra, jak ich wydajność podczas pracy maszyny. Po zakończeniu naszej nowej fabryki kupimy więcej maszyn i zaprosimy Mike'a do odwiedzenia naszej nowej fabryki.

—— QASSAM FATMA / PALESTINE

Im Online Czat teraz

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.
Scena zewnętrzna firmy Scena wewnętrzna firmy Zespół pracujący Układ warsztatu Klienci odwiedzają Wydajność pracy Instalacja i uruchomienie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : BAISU
Ilość pracowników : 11~50
Coroczne wyprzedaże : 4.5 Million-5.0 Million
Rok założenia : 2012
pc Export : 40% - 50%

Przywiązujemy dużą wagę do obsługi i traktujemy ją poważnie. Naszym zdaniem cały przepływ usług jest podzielony na etap przedsprzedażowy, etap produkcji, etap instalacji i obsługę posprzedażną.

Dobra komunikacja z naszymi klientami, aby poznać szczegóły produktu docelowego, poszukiwany outoput, potwierdzić odpowiednie modele maszyny do formowania z rozdmuchem i dostarczyć całe oferty projektów. Wszystkie nieporozumienia lub możliwy błąd są rozwiązywane na tym etapie. Dla nowych klientów ręcznych dzielimy się naszym doświadczeniem i przedstawiamy ekonomiczny plan produkcji, aby wszystko było poprawne od samego początku.

Na etapie produkcji zleceń, na bieżąco monitorujemy postęp produkcji dla klientów, od wykonania ramy maszyny do jej załadunku i dostawy, w szczególności raporty z testów za każdym razem, kiedy uruchamiane są formy. W międzyczasie zapewniamy również wykonanie rysunku linii i szkiców przepływu pracy według fabrycznego wymiaru klienta. Klienci będą mieli wyraźne wrażenie, aby przygotować się do aranżacji warsztatu i obszaru produkcji.

Po sprawdzeniu i przyjęciu klienta organizujemy załadunek i dostawę, zbieramy wszystkie dokumenty do zgłoszenia celnego, a także pomagamy klientom w odprawie celnej. Zgodnie z wymaganiami klientów inżynier może zostać wysłany w celu instalacji, uruchomienia i szkolenia, a także podsuwać sugestie, aby kierować przepływem pracy i ustaleniami roboczymi klienta.

Udzielamy gwarancji na okres jednego roku, wszystkie problemy spowodowane naszym powodem będą przez nas odpowiedzialne, rozwiązania problemów, części zamienne i koszty ekspresowe zostaną rozwiązane przez naszą stronę. Po upływie czasu gwarancji przypominamy klientom, aby kupili części zamienne na czas, a następnie skontaktujemy się z nimi w odpowiednim czasie, aby zapewnić normalną prudukcję. Dzielenie się doświadczeniami i zdalne wsparcie obejmuje cały cykl życia maszyn.

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Mike

Tel: 86-512-58637820

Faks: 86-512-58637821

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)