PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyMaszyna do wydmuchiwania butelek

16 - 32 OZ LDPE Plastikowe butelki do wyciskania Wytłaczarko - rozdmuchiwarki SRB70D-3

16 - 32 OZ LDPE Plastikowe butelki do wyciskania Wytłaczarko - rozdmuchiwarki SRB70D-3

  • 16 - 32 OZ LDPE Plastic Squeeze Bottles Extrusion Blow Molding Machine SRB70D-3
  • 16 - 32 OZ LDPE Plastic Squeeze Bottles Extrusion Blow Molding Machine SRB70D-3
  • 16 - 32 OZ LDPE Plastic Squeeze Bottles Extrusion Blow Molding Machine SRB70D-3
  • 16 - 32 OZ LDPE Plastic Squeeze Bottles Extrusion Blow Molding Machine SRB70D-3
 • 16 - 32 OZ LDPE Plastic Squeeze Bottles Extrusion Blow Molding Machine SRB70D-3

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: SRB70D-3

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 28000-30000 / Set
  Szczegóły pakowania: Pokryty folią wodoodporną, zapinany specjalną pętlą do przechowywania i haczykami.
  Czas dostawy: 60 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 500 zestawów / rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: Maszyna do produkcji butelek z tworzyw sztucznych Zakres produktów: Małe butelki, pojemnik, słoiki
  Maksymalna głośność: 1L Pojemność: 900 szt./godz
  Pow. Konsumpcja: 31,5 kW Rozmiar płyty: 320 x 390 mm
  Gwarancja: 1 rok

  16 - 32 OZ LDPE Plastikowe butelki do wyciskania Wytłaczarko - rozdmuchiwarki SRB70D-3, 500 ml HDPE Okrągłe butelki do rozdmuchiwania, małe plastikowe butelki do produkcji maszyn

  SZYBKI PRZEGLĄD

  1. SRB70D-3 jest maszyną do rozdmuchiwania butelek z podwójną stacją potrójną głowicą hdpe o maksymalnej pojemności 1000 ml.

  2. Jego wydajność dla okrągłej butelki o pojemności 500 ml wynosi 900 szt./godz., A wydajność dla okrągłej butelki 1L wynosi 750-800 szt./godz.

  3. On-line auto-deflashing formy jest obsługiwany w achive scraps automatyczne usuwanie napędzane przez cylinder pneumatyczny.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Model maszyny Plastikowa maszyna do produkcji opakowań
  Maksymalna objętość produktu 1 L
  Ciężar maszyny 5,5 tony
  Rozmiar urządzenia 3,8 x 2,2 x 2,5 m
  Średnica śruby 70 mm
  Zdolność do uplastyczniania 90 KG
  Siła zacisku 68 KN
  Rozmiar płyty 320 x 390 mm
  Ruch otwierania płyty 150 ~ 500 mm
  Maksymalny rozmiar formy 360 x 360 mm
  Centralny dystans potrójny 110 mm
  Maksymalna średnica lub szerokość produktu 85 mm
  Metoda cięcia materiału Cięcie na gorąco
  Max Die Średnica 100 mm
  Całkowita moc 48,5 KW
  Średnie zużycie energii 31,5 kW

  Kliknij obrazek powyżej, aby zobaczyć działający film SRB70D-3

  ZASADA PRODUKCJI

  1. Podstawa maszyny Rozmiar: 3,5 x 2 m

  2. Obszar produkcji: 7 x 5 m

  3. Minimalna wysokość warsztatu: 3,0 m

  4. Zapotrzebowanie na powietrze: 1,0m3 / min, 0,6Mpa

  5. Zapotrzebowanie na wodę: 8 ton

  6. Zużycie energii maszyny: 32,5 kW

  7. Zużycie energii w linii produkcyjnej: 45 kW

  8. Układ elektryczny całej linii: 250 A

  9. Minimalna liczba pracowników: 2 pracowników

  PRZEPŁYW PRODUKCJI

  Przepływ pracy procesu produkcji maszyn do produkcji podwójnego stanowiska z dwumiejscowym plastikowym pojemnikiem jest w zasadzie taki. Sterownik PLC w elektronicznej skrzynce sterującej przesyła instrukcję, układ hydrauliczny odbiera instrukcję, zbiornik paliwa i silnik uruchamia się, napędza ślimak i wyciąga zarodek przez głowicę. Forma otwierająca i zamykająca zaczyna być zamykana, igła jest rozdmuchiwana, chłodzona i formowane są produkty z tworzywa sztucznego.

  CECHY MASZYNY

  ► Jednostka sterująca: WISETECH sumowany programowalny kontroler sterownika i kolorowy panel dotykowy. Ustawienia parametrów w języku angielskim, monitorowanie stanu i liczenie produktów są wygodne i intuicyjne. Model automatycznej regulacji temperatury PLC.


  ► Jednostka hydrauliczna: przyjmuje międzynarodowy słynny zawór hydrauliczny i uszczelkę japońskiej marki YUKEN, proporcjonalne sterowanie. Cechuje go wysoka stacjonarność i niezawodność, dokładna praca, długa żywotność, szybka reakcja i tak dalej.


  ► Jednostka wytłaczająca: Twarde urządzenie zmniejszające powierzchnię; słynny przetwornik Delta przyjmuje technologię włoską; Regulacja prędkości ślimaka przyjmuje system regulacji prędkości regulacji o zmiennej częstotliwości. Ma cechy stabilnej prędkości obrotowej, potężnej mocy, energooszczędności i tak dalej. Śruba mieszająca ma szerokie zastosowanie do surowców, a jakość plastyfikacji jest jeszcze lepsza. Energooszczędne bębny maszynowe i grzejniki ze stopu A są przystosowane do ogrzewania


  ► Moduł głowicy: z pojedynczą głowicą cylindra z materiałem centrującym, jest gładki i niezawodny. Ta głowica przyjmuje niemiecką technologię i jest wytwarzana przez specjalną importowaną stal.


  ► Blok zaciskowy: przyjmuje szybkozłączkę o ustalonej formie, szybko i wyważnie.


  ► Jednostka do przedmuchiwania: Wyposażona w dmuchawę puchową.


  ► Jednostka podnośnikowa: 4-litrowy reduktor turbiny, równowaga podnoszenia, szybki i stabilny.


  ► Komponenty elektryczne: Wszystkie komponenty elektryczne są produkowane w Japonii i na Tajwanie.

  System wyciskania
  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik wyciskowy, falownik, śrubę, bęben, głowicę i matrycę. Wytłaczarka przyjmuje typ mieszania gradientowego z szybkim, energooszczędnym projektem. Materiał śruby: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV≥800, kruchość≤2. Materiał lufy: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV> 900, kruchość≤2. Głowica ma dobry design i głowica jest przetwarzana dla większej twardości. Forma i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem twojego produktu.


  Jednostka zaciskowa
  Jednostka zaciskowa składa się z przednich i tylnych płyt dociskowych, gniazda zaciskowego, siedziska wózka, głaszczących form i siłowników hydraulicznych mocujących, mechanizmu synchronizującego, z konstrukcją konstrukcji korbowej. Ruchy płyty otwierają się i zamykają, a przewijanie w górę i w dół jest wspomagane liniowymi prowadnicami i prowadnicami łożysk kulkowych, aby zwiększyć płynność działania i precyzję pozycji. Położenia krańcowe i pozycje wolnych prędkości są kontrolowane przez przełączniki zbliżeniowe lub przetworniki. Nasza centralna struktura mocowania wygiętego ramienia zapewnia wytrzymałość łożyska zaciskowego na formowanie w sposób zrównoważony, łatwy do skrawania, auto-deflashing, również odpowiedni do żywotności formy.


  Sterowanie elektryczne
  Elektryczny układ sterowania składa się z panelu sterowania, modułu regulacji temperatury, sterownika PLC, modułu wejścia / wyjścia, płytki proporcjonalnej, styczników, źródła stabilizowanego napięciem, przełączników pneumatycznych, przekaźników pośrednich, przełączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera włącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło do cięcia na gorąco, przycisk cyklu automatycznego, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk cofania akcji, przycisk prędkości wytłaczania.


  System hydrauliczny
  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworu regulującego ciśnienie, bloków zaworów rewersyjnych, cylindrów i agregatów chłodniczych oleju. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, przewijanie w górę iw dół, podnoszenie i opuszczanie systemu wytłaczania, ruchy trzpieniami, a nawet obracanie i tak dalej. Nasz system hydrauliczny został zaktualizowany za pomocą zaworu proporcjonalnego i mechanicznego zaworu wahadłowego dla stabilności działania i precyzji. Zapewnia to szybkie i równomierne działanie ciśnienia oleju, szybkość działania jest szybka, ale przy mniejszym wpływie.


  Zaopatrzenie w wodę i powietrze
  Układ pneumatyczny składa się z cylindra powietrznego, zaworów powietrza, filtrów powietrza, rurek powietrznych, szybkich zatyczek itd., W celu kontrolowania działania uderzeń głowicy, wydmuchiwania czopów, automatycznego ryglowania lub wciskania i wysuwania w przypadku specjalnych form. Wymagane ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 Mpa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. System wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złączki i tym podobne, do chłodzenia beczki i lufy, twardej skrzyni przekładniowej, zespołów nadmuchowych i form. Wymagane ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 Mpa, zużycie wody wynosi 2500 l / godzinę.


  Automatyczna produkcja
  nasza maszyna obsługuje system kontroli auto-deflashing i sprzęt pneumatyczny, skrawki mogą być usuwane automatycznie przez automatyczną formę do usuwania defektów. Skrawki spadają i przesuwają się poza maszynę przez kanał ślizgowy. Gotowe produkty są wypychane z innej strony razem z funkcją opuszczania płyty w dół za pomocą półek zbiorczych butelek. System przenośnikowy można wyposażyć w skrobaki do rozdrabniania i przetransportować gotowe produkty do testera wycieków lub tabeli pakowania. W okresie produkcyjnym maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.


  Roboczy układ przepływu
  Cała linia produkcyjna potrzebuje 2 pracowników. Robotnik nr 1 zajmuje się mieszaniem i podawaniem materiału, zbiera zmiażdżone odpadki do mieszalnika farb, operuje mieszaniem materiału nowego materiału, rozdrobnionym materiałem i partią koloru. Po wymieszaniu przenosi materiał do zbiornika z materiałem, a samoczynnie ładuje materiał automatycznie. Drugi pracownik przejmuje pakowanie butelek i zabiera pakowane butelki do miejsca przechowywania.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Karen Dong

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)