PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyWytłaczarko-rozdmuchiwarka

Samochód Zderzak samochodowy Spoiler Wytłaczanie z rozdmuchiwaniem Maszyna 25 - 30BPH Pojemność SRB100A

Samochód Zderzak samochodowy Spoiler Wytłaczanie z rozdmuchiwaniem Maszyna 25 - 30BPH Pojemność SRB100A

  • Car Bumper Car Spoiler Extrusion Blow Moulding Machine 25 - 30BPH Capacity SRB100A
  • Car Bumper Car Spoiler Extrusion Blow Moulding Machine 25 - 30BPH Capacity SRB100A
  • Car Bumper Car Spoiler Extrusion Blow Moulding Machine 25 - 30BPH Capacity SRB100A
  • Car Bumper Car Spoiler Extrusion Blow Moulding Machine 25 - 30BPH Capacity SRB100A
 • Car Bumper Car Spoiler Extrusion Blow Moulding Machine 25 - 30BPH Capacity SRB100A

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: 160L EBM SRB100A

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 70000~75000 / Set
  Szczegóły pakowania: Pokryty folią wodoodporną, zapinany specjalną pętlą do przechowywania i haczykami.
  Czas dostawy: 75 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 200 zestawów / rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: ABS Extruder Blowing Mahchine Zakres produktów: Zderzak samochodowy, Spoiler, stopień boczny, stojak
  Maksymalna głośność: 160L Źródło materiału: ABS, HDPE, PP
  Pojemność: 25-30BPH Pobór mocy: 55 KW
  Rozmiar płyty: 1250 x 1400 mm Gwarancja: 1 rok

  Zderzak samochodowy zderzak samochodowy Wytłaczarko-rozdmuchiwarka 25 - 30BPH Pojemność SRB100A, 160 litrów ABS W pełni automatyczny rozdmuchiwarka

  SZYBKI PODGLĄD

  1. SRB100A jest specjalną maszyną do wydmuchiwania zderzaków samochodowych z ABS, spoilera samochodowego, bocznych stopni i bagażników.

  2. Całkowicie kontrolowany system maszynowy z wygodną obsługą strony odpowiedni do zdalnego wsparcia technicznego.

  3. Oszczędność energii, dojrzała konstrukcja hydrauliczna i elektryczna, niski wskaźnik problemu, aby obniżyć koszty produkcji.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Model maszyny

  Maszyna do wydmuchiwania ekstrudera

  Maksymalna objętość produktu

  160 L

  Ciężar maszyny

  20,5 tony

  Rozmiar maszyny

  6,8 * 4,2 * 5,5 m

  Średnica śruby

  100 mm

  Zdolność do uplastyczniania

  200 kg / godzinę dla ABS

  Siła zacisku

  800 KN

  Rozmiar płyty

  1250 * 1400 mm

  Ruch otwierania płyty

  600-1400 mm

  Maksymalny rozmiar formy

  950 * 1500 mm

  Nagromadzenie wolumenu

  15 L

  Maksymalna masa wyrzutu

  11,5 kg

  Maksymalna waga produktu

  6,5 kg

  Max Die Średnica

  500 mm

  Całkowita moc

  142 KW

  Średnie zużycie energii

  55 KW

  Kliknij powyższy obrazek, aby zobaczyć wideo produkcji ABS Car Bumper

  ZASADA PRODUKCJI

  1. Rozmiar urządzenia: 6,8 x 4,2 x 5,5 m

  2. Obszar produkcji: 12,5 x 7,5 m

  3. Minimalna wysokość warsztatu: 6,5 m

  4. Zapotrzebowanie na powietrze: 1,6 m3 / min, 0,8 MPa

  5. Zapotrzebowanie na wodę: 20 ton

  6. Zużycie energii maszyny: 55 kW

  7. Zużycie energii w linii produkcyjnej: 84,5 kW

  8. Układ elektryczny całej linii: 600 A

  9. Minimalna liczba pracowników: 3 pracowników

  CECHY MASZYNY

  1. SRB100A to w pełni automatyczna kumulacja rozdmuchiwarki do części samochodowych zderzaka i spojlerów ABS specjalnie. Wyjście dla spojlerów samochodowych o długości 1,2 m wynosi 30-35 szt./godz., A dla zderzaka 1.6 m wynosi 24-27 szt. / Godz.

  2. Specjalna śruba z tworzywa ABS ze stopu bimetalicznego o wysokiej twardości o stosunku L / D 24: 1, system wytłaczania jest napędzana silnikiem 6 stopni dla plastyfikacji o pojemności 200KG, 15L pionowej głowicy akumulacyjnej FIFO. Jednostkę wzmacniającą Cl można wypchnąć na zewnątrz za pomocą cylindra olejowego, co ułatwia wymianę form.

  3. Kompletny system sterowania maszyną o dużej prędkości z regulatorem grubości 100 punktów, aluminiowym uchwytem. Silnik serwo PHASE i pompa zębata SUMITOMO do oszczędzania energii i kontroli temperatury oleju. Jednostka dmuchania z regulowaną wysokością i jednostką rozszerzającą paris, chłodzone wodą ramię robota z chłodzonym powietrzem.

  System wyciskania

  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik wyciskowy, falownik, śrubę, bęben, głowicę i matrycę. Wytłaczarka przyjmuje typ mieszania gradientowego z szybkim, energooszczędnym projektem. Materiał śruby: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV≥800, kruchość≤2. Materiał lufy: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV> 900, kruchość≤2. Głowica ma dobry design i głowica jest przetwarzana dla większej twardości. Forma i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem twojego produktu.

  Jednostka zaciskowa
  Zespół zaciskowy składa się z przednich i tylnych płyt dociskowych, gniazda zaciskowego, siedziska wózka, głaszczących form i siłowników hydraulicznych mocujących, mechanizmu synchronizującego, z konstrukcją konstrukcji korbowej. Ruchy płyt otwierają się i zamykają, przewóz w górę i w dół jest wspomagany liniowymi prowadnicami i prowadnicami łożysk kulkowych, aby zwiększyć płynność działania i precyzję pozycji. Położenia krańcowe i pozycje wolnych prędkości są kontrolowane przez przełączniki zbliżeniowe lub przetworniki. Nasza środkowa struktura zaciskowa z wygiętym ramieniem zabezpiecza łożysko siłowników zaciskowych przed wyważeniem, co ułatwia skrawanie i automatyczne odpięcie, a także zapewnia trwałość formy.

  Sterowanie elektryczne
  Elektryczny układ sterowania składa się z panelu operacyjnego, modułu regulacji temperatury, PLC, modułu wejścia / wyjścia, płytki proporcjonalnej, styczników, źródła stabilizowanego napięciem, przełączników pneumatycznych, przekaźników pośrednich, wyłączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera włącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło do cięcia na gorąco, przycisk cyklu automatycznego, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk cofania akcji, przycisk prędkości wytłaczania.

  System hydrauliczny
  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworów regulujących ciśnienie, bloków zaworów rewersyjnych, cylindrów i agregatów chłodniczych oleju. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, przewijanie w górę i dół, podnoszenie i opuszczanie systemu wytłaczania, ruchy trzpienia, a nawet obracanie i tak dalej. Nasz system hydrauliczny został zaktualizowany o zawór proporcjonalny i mechaniczny zawór trójdrożny zapewniający stabilność działania i precyzję. Zapewnia szybką, ale płynną pracę ciśnienia oleju, wydajność działania jest szybka, ale przy mniejszym wpływie.

  Zaopatrzenie w wodę i powietrze
  Układ pneumatyczny składa się z cylindra powietrznego, zaworów powietrza, filtrów powietrza, rurek powietrznych, szybkich zatyczek itd., W celu kontrolowania działania wydmuchiwania głowicy, wydmuchiwania wieńców, automatycznego deflashowania lub wciskania i wysuwania w przypadku specjalnych form. Wymagane ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 Mpa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. Układ wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złączki i tym podobne, do schładzania ślimaka i lufy, twardej skrzyni przekładniowej, zespołów nadmuchowych i form. Niezbędne ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 Mpa, zużycie wody wynosi 5500 L / godzinę.

  Automatyczna produkcja
  nasza maszyna obsługuje automatyczny system kontroli deflash i sprzętu pneumatycznego, skrawki mogą być automatycznie usuwane przez automatycznie przez auto-deflashing formy. Skrawki spadają i przesuwają się poza maszynę przez kanał ślizgowy. Gotowe produkty są wypychane z innej strony razem z funkcją opuszczania płyty w dół za pomocą półek zbiorczych butelek. System przenośnikowy można wyposażyć w skrobaki do rozdrabniania i przenieść gotowe produkty do testera wycieków lub tabeli pakowania. W okresie produkcyjnym maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.

  Obowiązujący układ przepływu pracy
  Cała linia produkcyjna potrzebuje 2 pracowników. Robotnik nr 1 zajmuje się mieszaniem i podawaniem materiału, zbiera zmiażdżone odpadki do mieszalnika farb, operuje mieszaniem materiału nowego materiału, rozdrobnionym materiałem i partią koloru. Po wymieszaniu przenosi materiał do zbiornika z materiałem, a samoczynnie ładuje materiał automatycznie. Drugi pracownik przejmuje pakowanie butelek i zabiera pakowane butelki do miejsca przechowywania.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Karen Dong

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)