PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyWytłaczarko-rozdmuchiwarka

LDPE Szampon wytłaczarki butelek z rozdmuchiwaniem Cztery głowic wgłębienia SRB70D-4

LDPE Szampon wytłaczarki butelek z rozdmuchiwaniem Cztery głowic wgłębienia SRB70D-4

  • LDPE Shampoo Bottle Extrusion Blow Molding Machine Four Cavity Head SRB70D-4
  • LDPE Shampoo Bottle Extrusion Blow Molding Machine Four Cavity Head SRB70D-4
  • LDPE Shampoo Bottle Extrusion Blow Molding Machine Four Cavity Head SRB70D-4
  • LDPE Shampoo Bottle Extrusion Blow Molding Machine Four Cavity Head SRB70D-4
 • LDPE Shampoo Bottle Extrusion Blow Molding Machine Four Cavity Head SRB70D-4

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: 500 ml EBM SRB70D-4

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 30000~32500 / Set
  Szczegóły pakowania: Folia z tworzywa sztucznego / 5-warstwowe pudełko / pas mocujący, kabel i haczyki
  Czas dostawy: 60 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 500 zestawów / rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: Plastikowa maszyna do produkcji pojemników Zakres produktów: Butelki na szampon, butelki z detergentem
  Zakres głośności: 0 ~ 500ml Źródło materiału: LDPE, HDPE, PP
  Zdolności produkcyjne: 1000 ~ 1050 szt./godz Pobór mocy: 32,5 kW
  Czas dostawy: 60 dni Czas gwarancji: 1 rok po dostawie

  LDPE Szampon butelka wytłaczania z rozdmuchem Maszyna Czterogniazdowa głowica SRB70D-4, plastikowa butelka wytłaczarki z wytłaczarką

  SZYBKIE SZCZEGÓŁY

  1. SRB70D-4 jest specjalnie używany do małych plastikowych butelek, pojemników, słoików, szamponu i opakowania detergentu.

  2. Całkowicie kontrolowany system maszynowy z wygodną obsługą strony odpowiedni do zdalnego wsparcia technicznego.

  3. Zastosuj podwójną kontrolę proporcji ciśnienia / przepływu w układzie hydraulicznym, zapewnij prędkość poruszania się płyty i płynność.

  4. Jego wydajność dla 500ml butelki szamponu wynosi 1050 szt./godz., Dzienna pojemność jest większa niż 25000 butelek.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Model maszyny Podwójna stacja wytłaczarki do wytłaczarek
  Maksymalna objętość produktu 500 ml
  Ciężar maszyny 5,5 tony
  Rozmiar maszyny 3,8 x 2,2 x 2,5 m
  Średnica śruby 70 mm
  Zdolność do uplastyczniania 90 KG
  Siła zacisku 68 KN
  Rozmiar płyty 320 x 390 mm
  Ruch otwierania płyty 150 ~ 500 mm
  Maksymalny rozmiar formy 360 x 360 mm
  Cztery główne odległości od centrali 95 mm
  Maksymalna średnica lub szerokość produktu 75 mm
  Metoda cięcia materiału Cięcie na gorąco
  Max Die Średnica 45 mm
  Całkowita moc 48,5 KW
  Średnie zużycie energii 32,5 kW

  ZALETY MASZYNY

  1. Nasze maszyny do ciągłego wytłaczania z rozdmuchiwaniem obejmują butelki 0 ~ 30L, kanistry, słoiki, pojemniki, czajniki, małe zabawki, rury i inne puste artykuły. W zależności od zapotrzebowania na moc, możemy przyjąć jedną głowicę, podwójną głowicę, potrójną głowicę, cztery łby i sześć głowic z dobrym designem materiału.

  2. W zależności od zapotrzebowania na przedmioty do pakowania i kontroli kosztów, nasza maszyna może być wykonana z jednoczesnym wytłoczeniem 2 ~ 4 warstw i widokiem linii paska. Koncepcją projektową nas do maszyny 0 ~ 30L jest stabilna praca, szybka prędkość produkcji, wyższy automatyczny stopień i niższy wskaźnik błędów.

  3. Całkowity system sterowania maszyną dobrze pasuje do skrawania w linii, obcinania szyi, etykietowania w formie, testów szczelności, przenoszenia i pakowania produktów. Zoptymalizowany układ hydrauliczny z rozsądną konstrukcją do kontroli ciśnienia i przepływu o podwójnej proporcji, szybka, stabilna i dokładna realizacja akcji. Śruba bimetalowa o wysokiej twardości z dobrą konstrukcją i modulacją, zapewnia większą plastyczność, mniejsze zużycie i dłuższą żywotność.

  4. Bogate doświadczenie w zakresie całego układu linii produkcyjnej i układu, całkowicie automatyczne uruchamianie od podawania materiału do pakowania gotowego produktu. Kolorowy ekran dotykowy, aluminiowa konsola obsługowa, półki zbiorcze z butelkami, kanał przesuwny na odpadki i ochrona bezpieczeństwa są dołączone.

  Kliknij obrazek powyżej, aby sprawdzić butelkę szamponu i butelkę detergentu, tworząc film wideo

  SYSTEM WYCIĄGÓW

  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik wyciskowy, falownik, śrubę, bęben, głowicę i matrycę. Wytłaczarka przyjmuje typ mieszania gradientowego z szybkim, energooszczędnym projektem. Materiał śruby: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV≥800, kruchość≤2. Materiał lufy: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV> 900, kruchość≤2. Głowica ma dobry design i głowica jest przetwarzana dla większej twardości. Forma i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem twojego produktu.


  SYSTEM MOCOWANIA

  Zespół zaciskowy składa się z przednich i tylnych płyt dociskowych, gniazda zaciskowego, siedziska wózka, głaszczących form i siłowników hydraulicznych mocujących, mechanizmu synchronizującego, z konstrukcją konstrukcji korbowej. Ruchy płyt otwierają się i zamykają, przewóz w górę i w dół jest wspomagany liniowymi prowadnicami i prowadnicami łożysk kulkowych, aby zwiększyć płynność działania i precyzję pozycji. Położenia krańcowe i pozycje wolnych prędkości są kontrolowane przez przełączniki zbliżeniowe lub przetworniki. Nasza środkowa struktura zaciskowa z wygiętym ramieniem zabezpiecza łożysko siłowników zaciskowych przed wyważeniem, co ułatwia skrawanie i automatyczne odpięcie, a także zapewnia trwałość formy.


  SYSTEM STEROWANIA

  Elektryczny układ sterowania składa się z panelu operacyjnego, modułu regulacji temperatury, PLC, modułu wejścia / wyjścia, płytki proporcjonalnej, styczników, źródła stabilizowanego napięciem, przełączników pneumatycznych, przekaźników pośrednich, wyłączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera włącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło do cięcia na gorąco, przycisk cyklu automatycznego, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk cofania akcji, przycisk prędkości wytłaczania.


  SYSTEM HYDRAULICZNY

  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworów regulujących ciśnienie, bloków zaworów rewersyjnych, cylindrów i agregatów chłodniczych oleju. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, przewijanie w górę i dół, podnoszenie i opuszczanie systemu wytłaczania, ruchy trzpienia, a nawet obracanie i tak dalej. Nasz system hydrauliczny został zaktualizowany o zawór proporcjonalny i mechaniczny zawór trójdrożny zapewniający stabilność działania i precyzję. Zapewnia szybką, ale płynną pracę ciśnienia oleju, wydajność działania jest szybka, ale przy mniejszym wpływie.


  ZASILANIE WODY / POWIETRZA

  Układ pneumatyczny składa się z cylindra powietrznego, zaworów powietrza, filtrów powietrza, rurek powietrznych, szybkich zatyczek itd., W celu kontrolowania działania wydmuchiwania głowicy, wydmuchiwania wieńców, automatycznego deflashowania lub wciskania i wysuwania w przypadku specjalnych form. Wymagane ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 Mpa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. Układ wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złączki i tym podobne, do schładzania ślimaka i lufy, twardej skrzyni przekładniowej, zespołów nadmuchowych i form. Niezbędne ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 Mpa, zużycie wody wynosi 2500 l / h.


  AUTOMATYCZNA PRODUKCJA

  nasza maszyna obsługuje automatyczny system kontroli deflash i sprzętu pneumatycznego, skrawki mogą być automatycznie usuwane przez automatycznie przez auto-deflashing formy. Skrawki spadają i przesuwają się poza maszynę przez kanał ślizgowy. Gotowe produkty są wypychane z innej strony razem z funkcją opuszczania płyty w dół za pomocą półek zbiorczych butelek. System przenośnikowy można wyposażyć w skrobaki do rozdrabniania i przenieść gotowe produkty do testera wycieków lub tabeli pakowania. W okresie produkcyjnym maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Mr. Mike

  Tel: 86-512-58637820

  Faks: 86-512-58637821

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)