PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyJerry Can Making Machine

Wytłaczanie Proces formowania Pp Blowing Machine do HDPE Jerry Can SRB80

Wytłaczanie Proces formowania Pp Blowing Machine do HDPE Jerry Can SRB80

  • Extrusion Moulding Process Pp Blowing Machine For HDPE Jerry Can SRB80
  • Extrusion Moulding Process Pp Blowing Machine For HDPE Jerry Can SRB80
  • Extrusion Moulding Process Pp Blowing Machine For HDPE Jerry Can SRB80
  • Extrusion Moulding Process Pp Blowing Machine For HDPE Jerry Can SRB80
 • Extrusion Moulding Process Pp Blowing Machine For HDPE Jerry Can SRB80

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: 30L EBM SRB80

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 47500-50000 / Set
  Szczegóły pakowania: Pokryty folią wodoodporną, zapinany specjalną pętlą do przechowywania i haczykami.
  Czas dostawy: 50 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 500 zestawów / rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: Plastic Jerry Can Making Machine Zakres produktów: Jerrycan z tworzywa sztucznego, bęben
  Maksymalna głośność: 30 L materiał: LDPE, HDPE, PP
  Pojemność: 50 ~ 60 szt./godz Pow. Konsumpcja: 26,5 kW
  Rozmiar płyty: 750 x 880 mm Gwarancja: 1 rok

  Proces formowania wytłaczarki Pp Dmuchanie maszyny do HDPE Jerry Can SRB80, maszyna do produkcji tworzyw sztucznych Jerry Can, 25L Jerry Can Blowing Machine, 20L Maszyna do produkcji bębnów

  SZYBKI PRZEGLĄD

  1. SRB80 to maszyna rozdmuchująca typu HDPE do zbiorników na wodę 10L, 15L, 20L, 25L i 30L.

  2. Jego moc wyjściowa na kanister 25L lub bęben wynosi 55 szt./godz., Natomiast na pojemnik hdpe 20 l wynosi 57 szt./godz.

  3. Oszczędność energii, dojrzała konstrukcja hydrauliczna i elektryczna, niski wskaźnik problemu, aby obniżyć koszty produkcji.

  DANE TECHNICZNE

  Model maszyny Plastikowa maszyna do wydmuchiwania butelek
  Maksymalna objętość produktu 30 L
  Ciężar maszyny 9,5 tony
  Rozmiar maszyny 5,3 x 3,6 x 3,8 m
  Średnica śruby 80 mm
  Zdolność do uplastyczniania 100 kg / godzinę
  Siła zacisku 260 KN
  Rozmiar płyty 800 x 850 mm
  Ruch otwierania płyty 400-950 mm
  Maksymalny rozmiar formy 700 * 1150 mm
  Nagromadzenie wolumenu 3,5 L
  Maksymalna masa wyrzutu 2,65 kg
  Maksymalna waga produktu 1,8 kg
  Max Die Średnica 350 mm
  Całkowita moc 88,5 KW
  Średnie zużycie energii 26,5 kW

  Kliknij obrazek powyżej, aby zobaczyć film dwuwarstwowy o pojemności 25 litrów

  WPROWADZENIE MASZYNY

  1. Maszyna do produkcji bębnów z tworzywa sztucznego 30L SRB80 jest szeroko stosowana w butelkach i kanistrach wytwarzających pole, prasowany otwarty cylinder z otwartym cylindrem, również do innych chemicznych zbiorników i zbiorników do pakowania cieczy.

  2. W normalnej produkcji czas cyklu dla bębna 30 l hdpe może wynosić 70 sekund. Jego moc produkcyjna wynosi 51-52 szt / godz, dzienna produkcja to 1235 szt.

  3. Kluczowymi punktami technicznymi są: dokładny wymiar matrycy i rdzenia, średnica głowicy i średnica trzpienia rozdmuchowego, a także odpowiednia głębokość rowków przelewowych w celu dokładnego usunięcia skrawków.

  4. Oprócz maszyny EBM, zapewniamy również on-line automatyczne odpryskiwanie plastikowych foremek do butelek, a także maszyny pomocnicze, takie jak ładowarka samochodowa, mieszalnik kolorów, kruszarka złomu, agregat wody lodowej, sprężarka powietrza, zbiornik akumulacyjny, tester wycieków, oznakowanie w formie maszyna i tak dalej. Pomagamy klientom uzyskać jedną usługę zatrzymania produkcji, eksportu i wsparcia technicznego.

  ZASADA LINII PRODUKCJI

  1. Rozmiar urządzenia: 5,3 x 3,6 x 3,8 m

  2. Obszar produkcji: 10 x 6,0 m

  3. Minimalna wysokość warsztatu: 5,0 m

  4. Wymagania dotyczące zasilania powietrzem: 1,2 m3 / min, 0,8Mpa

  5. Zapotrzebowanie na wodę: 10 ton

  6. Zużycie energii maszyny: 26,5 kW

  7. Zużycie energii w linii produkcyjnej: 42 kW

  8. Układ elektryczny całej linii: 400 A

  9. Minimalna liczba pracowników: 2 pracowników

  System wyciskania

  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik wyciskowy, falownik, śrubę, bęben, głowicę i matrycę. Wytłaczarka przyjmuje typ mieszania gradientowego z szybkim, energooszczędnym projektem. Materiał śruby: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV≥800, kruchość≤2. Materiał lufy: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV> 900, kruchość≤2. Głowica ma dobry design i głowica jest przetwarzana dla większej twardości. Forma i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem twojego produktu.

  Jednostka zaciskowa
  Zespół zaciskowy składa się z przednich i tylnych płyt dociskowych, gniazda zaciskowego, siedziska wózka, głaszczących form i siłowników hydraulicznych mocujących, mechanizmu synchronizującego, z konstrukcją konstrukcji korbowej. Ruchy płyt otwierają się i zamykają, przewóz w górę i w dół jest wspomagany liniowymi szynami prowadzącymi i suwakami łożysk kulkowych, aby zwiększyć płynność działania i dokładność pozycji. Położenia krańcowe i pozycje wolnych prędkości są kontrolowane przez przełączniki zbliżeniowe lub przetworniki. Nasza środkowa struktura zaciskowa z wygiętym ramieniem zapewnia wytrzymałość łożyska zaciskowego na formę, co jest łatwe do zerwania, co jest korzystne również dla żywotności formy.

  Sterowanie elektryczne
  Elektryczny układ sterowania składa się z panelu operacyjnego, modułu regulacji temperatury, sterownika PLC, modułu wejścia / wyjścia, płytki proporcjonalnej, styczników, źródła stabilizowanego napięciem, przełączników pneumatycznych, przekaźników pośrednich, wyłączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera włącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło do cięcia na gorąco, przycisk cyklu automatycznego, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk cofania akcji, przycisk prędkości wytłaczania.

  System hydrauliczny
  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworu regulującego ciśnienie, bloków zaworów rewersyjnych, cylindrów i agregatów chłodniczych oleju. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, przewijanie w górę i dół, podnoszenie i opuszczanie systemu wytłaczania, ruchy trzpienia, a nawet obracanie i tak dalej. Nasz system hydrauliczny został zaktualizowany o zawór proporcjonalny i mechaniczny zawór trójdrożny zapewniający stabilność działania i precyzję. Zapewnia szybką, ale płynną pracę ciśnienia oleju, wydajność działania jest szybka, ale przy mniejszym wpływie.

  Zaopatrzenie w wodę i powietrze
  Układ pneumatyczny składa się z cylindra powietrznego, zaworów powietrza, filtrów powietrza, rurek powietrznych, szybkich zatyczek itd., W celu kontrolowania działania wydmuchiwania głowicy, wydmuchiwania wieńców, automatycznego deflashowania lub wciskania i wysuwania w przypadku specjalnych form. Wymagane ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 Mpa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. Układ wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złączki i tym podobne, do schładzania ślimaka i lufy, twardej skrzyni przekładniowej, zespołów nadmuchowych i form. Niezbędne ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 Mpa, zużycie wody wynosi 9000 l / godzinę.

  Automatyczna produkcja
  nasza maszyna obsługuje automatyczny system kontroli deflash i sprzętu pneumatycznego, skrawki mogą być automatycznie usuwane przez automatycznie przez auto-deflashing formy. Skrawki spadają i przesuwają się poza maszynę przez kanał ślizgowy. Gotowe produkty są wypychane z innej strony razem z funkcją opuszczania płyty w dół za pomocą półek zbiorczych butelek. System przenośnikowy można wyposażyć w skrobaki do rozdrabniania i przenieść gotowe produkty do testera wycieków lub tabeli pakowania. W okresie produkcyjnym maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.

  Obowiązujący układ przepływu pracy
  Cała linia produkcyjna potrzebuje 2 pracowników. Robotnik nr 1 zajmuje się mieszaniem i podawaniem materiału, zbiera zmiażdżone odpadki do mieszalnika kolorystycznego, operuje mieszaniem materiału nowego materiału, rozdrobnionego materiału i głównej partii farby. Po wymieszaniu przenosi materiał do zbiornika z materiałem, a samoczynnie ładuje materiał automatycznie. Drugi pracownik przejmuje pakowanie butelek i zabiera pakowane butelki do miejsca przechowywania.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Karen Dong

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)