PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyPlastic Blow Moulding Machine

Automatyczna wytłaczarka z rozdmuchem Automatyczna wytłaczarka z rozdmuchiwaniem Rozsądna konstrukcja prowadnicy SRB65-2

Automatyczna wytłaczarka z rozdmuchem Automatyczna wytłaczarka z rozdmuchiwaniem Rozsądna konstrukcja prowadnicy SRB65-2

  • Spray Bottle Automatic Extrusion Blow Molding Machine Reasonable Runner Design SRB65-2
  • Spray Bottle Automatic Extrusion Blow Molding Machine Reasonable Runner Design SRB65-2
  • Spray Bottle Automatic Extrusion Blow Molding Machine Reasonable Runner Design SRB65-2
  • Spray Bottle Automatic Extrusion Blow Molding Machine Reasonable Runner Design SRB65-2
 • Spray Bottle Automatic Extrusion Blow Molding Machine Reasonable Runner Design SRB65-2

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: 5L EBM SRB65

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 22500-25000 / Set
  Szczegóły pakowania: Pokryty folią wodoodporną, zapinany specjalną pętlą do przechowywania i haczykami.
  Czas dostawy: 50 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 500 zestawów / rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: Automatyczne wytłaczanie z rozdmuchiwaniem Zakres produktów: Butelka z rozpylaczem, butelka detergentu, butelki do prania
  Maksymalna głośność: 2L Źródło materiału: LDPE, HDPE, PP
  Wydajność mocy: 330 szt./godz Power AVG.: 27,5 kW
  Rozmiar maszyny: 3,5 x 1,8 x 2,5 m Gwarancja: 1 rok

  Butelka z rozpylaczem Automatyczna wytłaczarka z rozdmuchiwaniem Rozsądna konstrukcja z chwytaczem SRB65-2, Butelka z rozpylaczem HDPE Zmywarka z tworzywa sztucznego, Butelka z rozpylaczem o pojemności 1L Maszyna do formowania z rozdmuchem

  SZYBKI PRZEGLĄD

  1. SRB65-2 jest jednostrzałową podwójną głowicą z tworzywa sztucznego rozdmuchiwarki do butelek spary 1 ~ 2L specjalnie.

  2. Całkowicie kontrolowany system maszynowy z wygodną obsługą strony odpowiedni do zdalnego wsparcia technicznego.

  3. Zastosuj podwójną kontrolę proporcji ciśnienia / przepływu w układzie hydraulicznym, zapewnij prędkość poruszania się płyty i płynność.

  4. Jego wydajność dla płaskiego zraszacza 750 ml wynosi 330 szt / godz, dzienna wydajność to 8000 butelek.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Model maszyny Maszyna do produkcji butelek z tworzyw sztucznych
  Maksymalna objętość produktu 2 L
  Ciężar maszyny 4,5 tony
  Rozmiar maszyny 3,8 x 1,8 x 2,5 m
  Średnica śruby 65 mm
  Zdolność do uplastyczniania 75 KG
  Siła zacisku 68 KN
  Rozmiar płyty 320 x 390 mm
  Ruch otwierania płyty 150 ~ 500 mm
  Maksymalny rozmiar formy 360 x 360 mm
  Cztery główne odległości od centrali 160 mm
  Maksymalna średnica lub szerokość produktu 135 mm
  Metoda cięcia materiału Cięcie na gorąco
  Max Die Średnica 95 mm
  Całkowita moc 41,5 kW
  Średnie zużycie energii 27,5 kW

  Kliknij obrazek powyżej, aby zobaczyć, jak SRB65-2 tworzy butelki z rozpylaczem 1L

  ZASADA PRODUKCJI

  1. Rozmiar podkładu maszyny: 3,5 x 2 m

  2. Obszar produkcji: 6 x 5 m

  3. Minimalna wysokość warsztatu: 3,0 m

  4. Wymagania dotyczące zasilania powietrzem: 0,8 m3 / min, 0,6Mpa

  5. Zapotrzebowanie na wodę: 5 ton

  6. Zużycie energii maszyny: 27,5 kW

  7. Zużycie energii w linii produkcyjnej: 36,5 kW

  8. Układ elektryczny całej linii: 100 A

  9. Minimalna liczba pracowników: 1 ~ 2 pracowników

  CECHY MASZYNY

  1. SRB65-2 to maszyna rozdmuchowa z podwójnym łbem z pojedynczą stacją o maksymalnej wydajności 2L. Jego wydajność dla butelki 1 L wynosi 330 szt./godz., Dzienna wydajność może wynosić 8000 butelek.

  2. Przyjmujemy śrubę bimetaliczną o twardości 65 mm 24: 1 o wysokiej twardości, napędzaną silnikiem wytłaczającym 18.5KW, aby uzyskać wydajność plastyfikacji 75 KG / godzinę.

  3. Głowica podwójna o podwójnej średnicy 160 mm z rozsądną konstrukcją materiału i dobrym procesem metalowym dla wysokiej twardości, precyzji i długiej żywotności.

  4. Szybki system sterowania całkowitym sterowaniem maszyną, zdalne wsparcie techniczne, kontroler grubości porów 100 punktów może być użyty do lepszego rozkładu grubości wiórów i wysokiej jakości butelek przy niższych kosztach materiału.

  5. Ciśnieniowy i przepływowy podwójny proporcjonalny system sterowania hydraulicznego, aby osiągnąć wysoką prędkość działania, ale niewielką siłę uderzenia, zapewnia precyzję i płynność pracy maszyny, pomagając w dłuższej żywotności.

  6. W zestawie znajduje się aluminiowa konsola operacyjna, półki zbiorcze produktu i kanał przesuwny.

  SYSTEM WYCIĄGÓW

  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik wyciskowy, falownik, śrubę, bęben, głowicę i matrycę. Wytłaczarka przyjmuje typ mieszania gradientowego z szybkim, energooszczędnym projektem. Materiał śruby: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV≥800, kruchość≤2. Materiał lufy: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV> 900, kruchość≤2. Głowica ma dobry design i głowica jest przetwarzana dla większej twardości. Forma i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem twojego produktu.


  SYSTEM MOCOWANIA

  Zespół zaciskowy składa się z przednich i tylnych płyt dociskowych, gniazda zaciskowego, siedziska wózka, głaszczących form i siłowników hydraulicznych mocujących, mechanizmu synchronizującego, z konstrukcją konstrukcji korbowej. Ruchy płyt otwierają się i zamykają, przewóz w górę i w dół jest wspomagany liniowymi prowadnicami i prowadnicami łożysk kulkowych, aby zwiększyć płynność działania i precyzję pozycji. Położenia krańcowe i pozycje wolnych prędkości są kontrolowane przez przełączniki zbliżeniowe lub przetworniki. Nasza środkowa struktura zaciskowa z wygiętym ramieniem zabezpiecza łożysko siłowników zaciskowych przed wyważeniem, co ułatwia skrawanie i automatyczne odpięcie, a także zapewnia trwałość formy.


  UKŁAD STEROWANIA

  Elektryczny układ sterowania składa się z panelu operacyjnego, modułu regulacji temperatury, PLC, modułu wejścia / wyjścia, płytki proporcjonalnej, styczników, źródła stabilizowanego napięciem, przełączników pneumatycznych, przekaźników pośrednich, wyłączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera włącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło do cięcia na gorąco, przycisk cyklu automatycznego, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk cofania akcji, przycisk prędkości wytłaczania.


  SYSTEM HYDRAULICZNY

  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworów regulujących ciśnienie, bloków zaworów rewersyjnych, cylindrów i agregatów chłodniczych oleju. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, przewijanie w górę i dół, podnoszenie i opuszczanie systemu wytłaczania, ruchy trzpienia, a nawet obracanie i tak dalej. Nasz system hydrauliczny został zaktualizowany o zawór proporcjonalny i mechaniczny zawór trójdrożny zapewniający stabilność działania i precyzję. Zapewnia szybką, ale płynną pracę ciśnienia oleju, wydajność działania jest szybka, ale przy mniejszym wpływie.


  ZASILANIE WODY / POWIETRZA

  Układ pneumatyczny składa się z cylindra powietrznego, zaworów powietrza, filtrów powietrza, rurek powietrznych, szybkich zatyczek itd., W celu kontrolowania działania wydmuchiwania głowicy, wydmuchiwania wieńców, automatycznego deflashowania lub wciskania i wysuwania w przypadku specjalnych form. Wymagane ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 Mpa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. Układ wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złączki i tym podobne, do schładzania ślimaka i lufy, twardej skrzyni przekładniowej, zespołów nadmuchowych i form. Niezbędne ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 Mpa, zużycie wody wynosi 2500 l / h.


  AUTOMATYCZNA PRODUKCJA

  nasza maszyna obsługuje automatyczny system kontroli deflash i sprzętu pneumatycznego, skrawki mogą być automatycznie usuwane przez automatycznie przez auto-deflashing formy. Skrawki spadają i przesuwają się poza maszynę przez kanał ślizgowy. Gotowe produkty są wypychane z innej strony razem z funkcją opuszczania płyty w dół za pomocą półek zbiorczych butelek. System przenośnikowy można wyposażyć w skrobaki do rozdrabniania i przenieść gotowe produkty do testera wycieków lub tabeli pakowania. W okresie produkcyjnym maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Mr. Mike

  Tel: 86-512-58637820

  Faks: 86-512-58637821

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)