PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyHDPE Blow Moulding Machine

Automatyczna maszyna do formowania z tworzyw sztucznych na pół pełny model Maszyna do formowania z rozdmuchem HDPE Maszyna do formowania z rozdmuchem Manekin

Automatyczna maszyna do formowania z tworzyw sztucznych na pół pełny model Maszyna do formowania z rozdmuchem HDPE Maszyna do formowania z rozdmuchem Manekin

  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
 • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: SRB100N

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 70000-80000 / Set
  Szczegóły pakowania: Pokryty folią wodoodporną, zapinany specjalną pętlą do przechowywania i haczykami.
  Czas dostawy: 60 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 300 zestawów / rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: Rozdmuchiwarka HDPE Zakres produktów: Manekiny całego ciała / połowy ciała
  Maksymalna głośność: 200L materiał: LDPE, HDPE, PP, ABS
  Pojemność: 15-25 sztuk / godzinę Pow. Konsumpcja: 58,5 KW
  Obszar produkcji: 12,5 x 7,5 x 6,5 m Ładowanie referencji: 40'HQ + 20'GP

  Automatyczna maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem z tworzywa sztucznego w połowie pełnego modelu HDPE Manekin Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem

  SZYBKI PRZEGLĄD

  1. SRB100N jest specjalnie stosowany do manekinów na całe ciało, manekinów na pół ciała, manekinów na dwie nogi.

  2. Wydajność dla całego ciała manekina wynosi 20 sztuk / godzinę, wydajność dla 1,2 m ciała dziecka wynosi 24 sztuki / godzinę.

  3. Rozmiar maszyny to 6,8 x4,3 x 6,0 m, średnie zużycie energii. wynosi 58,5KW, potrzebuje 2 pracowników do produkcji.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Model maszyny Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem manekina
  Maksymalna objętość produktu 200 l
  Ciężar maszyny 20,5 tony
  Rozmiar maszyny 6,8 * 4,3 * 6,0 m
  Średnica śruby 100 mm
  Zdolność do plastyfikacji 300 kg / godzinę dla HDPE i CC
  Siła zaciskająca 800 KN
  Rozmiar płyty 1260 * 1400 mm
  Udar otwarcia płyty dociskowej 600-1600 mm
  Maksymalny rozmiar formy 1050 * 1800 mm
  Narastająca objętość 15 l
  Maksymalna masa wyrzutu 11,5 kg
  Maksymalna waga produktu 8 kg
  Maksymalna średnica matrycy 500 mm
  Całkowita moc 173,25 KW
  Średnie zużycie energii 58,5 KW

  Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć wideo produkcji manekina SRB100N na całe ciało

  UZGODNIENIE PRODUKCJI

  1. Rozmiar maszyny: 6,8 x4,3 x 6,0 m

  2. Obszar produkcji: 12,5 x 7,5 m

  3. Minimalna wysokość warsztatu: 7 m

  4. Wymagania dotyczące zasilania powietrzem: 1,6 m3 / min, 0,8 MPa

  5. Zapotrzebowanie na wodę: 20 ton

  6. Pobór mocy przez maszynę: 65 KW

  7. Pobór mocy na linii produkcyjnej: 110 KW

  8. Układ całej linii elektrycznej: 800 amperów

  9. Minimalna liczba pracowników: 2-3 pracowników

  System wytłaczania

  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik wyciskania, falownik, śrubę, cylinder, głowicę i matrycę. Wytłaczarka przyjmuje mieszanie gradientowe z szybkim, energooszczędnym projektem. Materiał śruby: wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z powierzchnią azotującą HV ≥800, kruchość ≤2. Materiał beczki: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z powierzchnią azotującą HV ≥900, kruchość ≤2. Główka ma dobrą konstrukcję, a matowa główka jest przetwarzana w celu uzyskania wyższej twardości. Matryca i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem produktu.

  Jednostka mocująca
  Jednostka zaciskowa składa się z przednich i tylnych płyt dociskowych, siedzenia mocującego, siedzenia wózka, formowania i zaciskania cylindrów hydraulicznych, mechanizmu synchronizującego, ze strukturą dolnej korby. Ruchy płyty otwierają się i zamykają, wózek w górę i w dół jest wspomagany liniowymi prowadnicami i suwakami łożysk kulkowych, aby zwiększyć płynność działania i precyzję pozycjonowania. Pozycje krańcowe i pozycje niskiej prędkości są kontrolowane za pomocą przełączników zbliżeniowych lub przetworników. Nasza środkowa struktura zagięcia ramienia dolnego zapewnia równowagę siły docisku łożyska do formy, łatwa w usuwaniu odpadów automatyczna deflacja, dobra także dla żywotności formierki.

  Sterowanie elektryczne
  Elektryczny system sterowania składa się z panelu operacyjnego, modułu kontroli temperatury, PLC, modułu wejściowego i wyjściowego, tablicy proporcji, styczników, źródła stabilizowanego napięcia, tłumików powietrza, przekaźników środkowych, przełączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera wyłącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło frezu, przycisk automatycznego cyklu, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk cofania akcji, przycisk prędkości wytłaczania.

  System hydrauliczny
  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworów regulujących ciśnienie, bloków zaworów cofania, cylindrów i agregatów chłodniczych oleju. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, podnoszenie i opuszczanie karetki, podnoszenie i opuszczanie systemu wytłaczania, działanie sworznia rozdmuchowego, a nawet cięcie wirujące i tak dalej. Nasz układ hydrauliczny został zaktualizowany o zawór proporcjonalny i mechaniczny zawór trójdrogowy dla stabilności działania i precyzji. Zapewnia szybkie, ale płynne wyjście ciśnienia oleju, działanie jest szybkie, ale mniej szkodliwe.

  Zaopatrzenie w wodę i powietrze
  Układ pneumatyczny zawiera cylinder powietrzny, zawory powietrzne, filtry powietrza, rurki powietrzne, szybkie korki i tak dalej, do kontrolowania działania wewnętrznego dmuchania głowicy, dmuchania sworznia, automatycznego deflashingu lub wypychania i wyjmowania niektórych specjalnych form. Niezbędne ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 Mpa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. System wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złącza i tak dalej, do chłodzenia śruby i cylindra, skrzyni biegów z twardą skrzynią, jednostek rozdmuchujących i form. Niezbędne ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 Mpa, zużycie wody wynosi 2500 l / godzinę.

  Produkcja automatyczna
  nasza maszyna obsługuje system automatycznej deflashing i osprzęt pneumatyczny, skrawki mogą być automatycznie usuwane on-line za pomocą formy automatycznej deflashing. Skrawki spadają i przesuwają się na zewnątrz urządzenia przez kanał ślizgowy. Gotowe produkty są wypychane z drugiej strony wraz z ruchem płyty dociskowej w dół z prowadzeniem zbiorczych półek. System przenośników można wyposażyć w urządzenie do usuwania złomu do kruszarki i przenoszenia gotowych produktów do testera szczelności lub stołu do pakowania. W okresie produkcji maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.

  Układ przepływu roboczego
  Cała linia produkcyjna całkowicie potrzebuje 2 pracowników. Pracownik nr 1 zajmuje się mieszaniem i karmieniem materiału, zbiera pokruszone skrawki do miksera kolorów, operuje mieszaniem materiału nowego materiału, kruszonego materiału i przedmieszki barwnej. Po zmieszaniu przenosi materiał do zbiornika źródła materiału, automat ładujący automatycznie poda materiał. Drugi pracownik zajmuje się pakowaniem butelek i zabiera zapakowane butelki do miejsca przechowywania.

  Zastosowanie maszyny do wytłaczania z rozdmuchem

  Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem manekinów z tworzywa sztucznego SRB100N jest akumulacyjną wytłaczarką z rozdmuchiwaniem do maksymalnej pojemności 200 l, specjalnie stosowaną do manekinów i modeli na całe ciało, bęben i lufę o pojemności 100 ~ 150 l. Wydajność produkcyjna dla całego modelu ciała wynosi 27 sztuk / godzinę, w przypadku manekina z podwójnymi nogami 30 sztuk / godzinę, dla bębna 150 l 24 sztuki / godzinę. SRB100N jest popularny ze względu na przejrzyste pozycjonowanie produktu, szeroki zakres zastosowań, wysoką jakość / cenę, stabilną wydajność, łatwą obsługę i konserwację.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Karen Dong

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)