PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyHDPE Blow Moulding Machine

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

Automatyczna maszyna do formowania z tworzyw sztucznych na pół pełny model Maszyna do formowania z rozdmuchem HDPE Maszyna do formowania z rozdmuchem Manekin

  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
  • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine
 • Automatic Plastic Half Full Model Body HDPE Blowing Moulding Making Machine Mannequin Blow Molding Machine

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: SRB100N

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 70000-80000 / Set
  Szczegóły pakowania: Pokryty folią wodoodporną, zapinany specjalną pętlą do przechowywania i haczykami.
  Czas dostawy: 60 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 300 zestawów / rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: Maszyna do rozdmuchiwania HDPE Zakres produktów: Manekiny z całego ciała / pół ciała
  Maksymalna głośność: 200L materiał: LDPE, HDPE, PP, ABS
  Pojemność: 15-25 sztuk / godzinę Pow. Konsumpcja: 58,5 kW
  Obszar produkcji: 12,5x7,5x6,5 m Ładowanie odniesienia: 40'HQ + 20'GP

  Automatyczna maszyna do formowania z tworzyw sztucznych na pół pełny model Maszyna do formowania z rozdmuchem HDPE Maszyna do formowania z rozdmuchem Manekin

  SZYBKI PRZEGLĄD

  1. SRB100N jest specjalnie stosowany do manekinów całego ciała, manekinów do połowy ciała, manekinów z podwójną nogawką.

  2. Jego wydajność dla manekina całego ciała wynosi 20 szt./godzinę, a wydajność dla 1,2 m ciała dziecka wynosi 24 szt./godzinę.

  3. Wielkość maszyny wynosi 6,8 x 4,3 x 6,0 m, średnie zużycie energii. wynosi 58,5 kW, potrzebuje 2 pracowników do produkcji.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Model maszyny Manekinowa maszyna do rozdmuchiwania
  Maksymalna ilość produktu 200 L
  Ciężar maszyny 20,5 ton
  Rozmiar maszyny 6,8 * 4,3 * 6,0 m
  Średnica śruby 100 mm
  Zdolność plastyfikująca 300 kg / godzinę dla HDPE i CC
  Siła zaciskająca 800 KN
  Rozmiar płyty 1260 * 1400 mm
  Skok otwarcia płyty 600-1600 mm
  Maksymalny rozmiar formy 1050 * 1800 mm
  Łączny wolumen 15 L
  Maksymalna waga wyrzutu 11,5 kg
  Maksymalna waga produktu 8 kg
  Maksymalna średnica matrycy 500 mm
  Całkowita moc 173,25 kW
  Średnie zużycie energii 58,5 kW

  Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć wideo z produkcji manekinów całego ciała SRB100N

  USTALENIE PRODUKCJI

  1. Rozmiar maszyny: 6,8 x 4,3 x 6,0 m

  2. Powierzchnia produkcyjna: 12,5 x 7,5 m

  3. Minimalna wysokość warsztatu: 7 m

  4. Wymagania dotyczące zasilania powietrzem: 1,6 m3 / min, 0,8 MPa

  5. Wymóg zaopatrzenia w wodę: 20 ton

  6. Zużycie energii przez maszynę: 65 kW

  7. Zużycie energii linii produkcyjnej: 110 kW

  8. Układ całej linii elektrycznej: 800 A

  9. Minimalna liczba pracowników: 2-3 pracowników

  System wytłaczania

  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik ekstruzyjny, falownik, śrubę, bęben, głowicę i matrycę. Wytłaczarka wykorzystuje mieszanie gradientowe z szybką konstrukcją oszczędzającą energię. Materiał śruby: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, o powierzchni azotowania HV≥800, kruchość ≤2. Materiał beczki: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z powierzchnią azotowania HV≥900, kruchość ≤2. Głowica ma dobrą konstrukcję, a matę głowicy przetwarza się w celu uzyskania większej twardości. Matryca i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem produktu.

  Jednostka zaciskowa
  Jednostka zaciskowa składa się z przednich i tylnych płyt, gniazda zaciskowego, gniazda wózka, cylindrów hydraulicznych do formowania i zaciskania formy, mechanizmu synchronizującego, ze strukturą korby Nether. Ruchy płyty otwierają się i zamykają, karetka w górę iw dół jest wspomagana liniowymi szynami prowadzącymi i łożyskami kulkowymi, aby zwiększyć płynność działania i precyzję pozycjonowania. Położenia krańcowe i wolne obroty są kontrolowane przez czujniki zbliżeniowe lub przetworniki. Nasza centralna struktura mocująca z ramieniem zgiętym nether zapewnia stabilność siły docisku, ułatwiając automatyczne usuwanie defektów, co jest również korzystne dla żywotności formy.

  Sterowanie elektryczne
  Elektryczny system sterowania składa się z panelu operacyjnego, modułu regulacji temperatury, sterownika PLC, modułu wejściowego i wyjściowego, płytki proporcji, styczników, źródła stabilizowanego napięcia, przełączników powietrza, przekaźników środkowych, przełączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera wyłącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło gorącego noża, przycisk automatycznego cyklu, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk zmiany działania, przycisk prędkości wytłaczania.

  System hydrauliczny
  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworu regulacji ciśnienia, bloków zaworów nawrotnych, cylindrów i agregatów chłodniczych. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, podnoszenie i opuszczanie karetki, podnoszenie i opuszczanie ekstruzji, działanie pinów wydmuchowych, a nawet cięcie obrotowe i tak dalej. Nasz system hydrauliczny został zaktualizowany o zawór proporcjonalny i mechaniczny zawór wahadłowy zapewniający stabilność i precyzję działania. Zapewnia szybkie i płynne wytwarzanie ciśnienia oleju, a jego działanie jest szybkie, ale przy mniejszym uderzeniu.

  Dostawa wody i powietrza
  System pneumatyczny zawiera cylinder powietrzny, zawory powietrzne, filtry powietrza, rurki powietrzne, szybkie wtyczki itp., Do sterowania działaniem wewnętrznego wydmuchiwania głowicy, przedmuchiwania sworzniem dmuchawy, samoczynnego deflowania lub wciskania i wysuwania niektórych specjalnych form. Wymagane ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 MPa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. System wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złącza i tak dalej, do chłodzenia śruby i beczki, twardej skrzyni biegów, jednostek wydmuchowych i form. Wymagane ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 MPa, zużycie wody wynosi 2500 l / godzinę.

  Produkcja automatyczna
  nasza maszyna obsługuje automatyczny deflashing system sterowania i pneumatyczny sprzęt, skrawki mogą być automatycznie usuwane w trybie automatycznym poprzez automatyczną deflację formy. Skrawki spadają i przesuwają się na zewnątrz urządzenia przez kanał przesuwny. Gotowe produkty są wypychane z innej strony wraz z działaniem wózka w dół dzięki prowadzeniu zbiorczych półek. System przenośników może być wyposażony w możliwość usuwania resztek do kruszarki i przenoszenia gotowych produktów do testera wycieku lub stołu pakującego. W okresie produkcji maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.

  Układ przepływu pracy
  Cała linia produkcyjna całkowicie potrzebuje 2 pracowników. Robotnik nr 1 zajmuje się mieszaniem i podawaniem materiału, zbiera zgniecione skrawki do mieszalnika kolorów, obsługuje mieszanie materiału nowego materiału, rozdrobnionego materiału i przedmieszki koloru. Po wymieszaniu przenosi materiał do zbiornika źródła materiału, automatyczny podajnik automatycznie podaje materiał. Drugi pracownik zajmuje się pakowaniem butelek i zabiera zapakowane butelki do miejsca przechowywania.

  Aplikacja maszyny do wytłaczania z rozdmuchem

  Plastikowa maszyna do rozdmuchiwania korpusu manekina SRB100N to maszyna do wytłaczania z rozdmuchem do 200L jako maksymalna, specjalnie stosowana do manekinów i modeli całego ciała, 100 ~ 150L bębna i beczki otwartej. Jego wydajność produkcyjna dla modelu całego ciała wynosi 27 sztuk / godzinę, dla manekina z podwójną nogą 30 sztuk / godzinę, dla bębna 150 litrów to 24 sztuki / godzinę. SRB100N jest popularny ze względu na wyraźne pozycjonowanie produktu, szeroki zakres zastosowań, wysoką jakość / cenę, stabilną wydajność, łatwą obsługę i konserwację.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Karen Dong

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)