PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom ProduktyPlastic Blow Moulding Machine

Plastikowe wiadro z bębnem 200l Chemiczne urządzenie do wydmuchiwania z podwójnym cylindrem

Plastikowe wiadro z bębnem 200l Chemiczne urządzenie do wydmuchiwania z podwójnym cylindrem

  • Plastic Bucket Drum 200l Chemical Blow Molding Double L Ring Barrel Making Machine
  • Plastic Bucket Drum 200l Chemical Blow Molding Double L Ring Barrel Making Machine
  • Plastic Bucket Drum 200l Chemical Blow Molding Double L Ring Barrel Making Machine
  • Plastic Bucket Drum 200l Chemical Blow Molding Double L Ring Barrel Making Machine
 • Plastic Bucket Drum 200l Chemical Blow Molding Double L Ring Barrel Making Machine

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG, JIANGSU
  Nazwa handlowa: BAISU / SUNRAY
  Orzecznictwo: CE / ISO9001
  Numer modelu: SRB200

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD 140000~150000 / Set
  Szczegóły pakowania: Pokryty folią wodoodporną, zapinany specjalną pętlą do przechowywania i haczykami.
  Czas dostawy: 90 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 100 Set / Rok
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Typ maszyny: Plastikowa maszyna do produkcji opakowań Zakres produktów: Bęben, zbiornik, pojemnik, beczka
  Maksymalna głośność: 250L materiał: HMW-HDPE, HDPE
  Pojemność: 18 ~ 21 szt./godz Pow. Konsumpcja: 95 kW
  Rozmiar maszyny: 8,2 x 4,6 x 6,2 m Ciężar maszyny: 32,5 ton
  Rozmiar płyty: 1300 x 1400 mm Gwarancja: 1 rok

  Plastikowe wiadro bęben 200l Chemiczne rozdmuchiwanie podwójne L pierścień robienie beczkowate maszyny, 220L chemiczne bęben podwójne L pierścień lufa Plastikowe rozdmuchiwanie maszyny, UHMWPE L Ring bęben Blowing Machine

  SZYBKIE SZCZEGÓŁY

  1. SRB200 jest specjalną maszyną do rozdmuchiwania wyłącznie do beczek i beczek z pierścieniami UHMWPE L.

  2. Jego wydajność dla bębna z pierścieniem o podwójnej średnicy 9,5 KG wynosi 20 szt./godz., Dzienna wydajność to około 480 bębnów.

  3. UHMWPE specjalna bimetaliczna śruba 30: 1 napędzana silnikiem DC o mocy 132KW + podwójna warstwa wzmocniona głowicą FIFO.

  LISTA PARAMETRÓW

  Model maszyny Naprawiono Głowicę Kumulującą zacisk
  Maksymalna objętość produktu 250 L
  Ciężar maszyny 30,5 tony
  Rozmiar maszyny 8,2 * 4,6 * 6,2 m
  Średnica śruby 120 mm
  Zdolność do uplastyczniania 300 KG dla UHMWPE
  Siła zacisku 1000 KN
  Rozmiar płyty 1300 * 1400 mm
  Ruch otwierania płyty 800-1800 mm
  Maksymalny rozmiar formy 1050 * 1250 mm
  Nagromadzenie wolumenu 24 L
  Maksymalna masa wyrzutu 18 kg
  Maksymalna waga produktu 12,5 kg
  Max Die Średnica 500 mm
  Całkowita moc 235 kW
  Średnie zużycie energii 95 kW

  Kliknij obrazek powyżej, aby zobaczyć film produkcji SRB200 na bęben UHMWPE 220L

  CECHY MASZYNY

  1. SRB200 to bęben z pierścieniami o średnicy 160 ~ 230 litrów, o pojemności 1 lub 2 litrów, specjalnie w pełni automatycznej rozdmuchiwarki, nie może być używany do bębnów lub beczek z otwartym dnem, ponieważ system dmuchania i układ hydrauliczny są różne.

  2. Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, SRB200 może być wykonany z jednowarstwowej, dwuwarstwowej lub potrójnej warstwy z materiałów pochodzących z recyklingu, aby zaoszczędzić koszty zakupu materiałów, a także zwiększyć konkurencyjność rynkową swoich produktów.

  3. Cały system mocowania można przesuwać do przodu, co ułatwia zmianę formy. Naprawiono strukturę jednostki do wyciskania, aby zapewnić ustawienie głowy. Servo motor system i pompa zębata używane są w zoptymalizowanym systemie hydraulicznym, oszczędzając zużycie energii, a także kontrolując temperaturę oleju.

  4. Zintegrowane sterowanie maszyny z dużym kolorowym ekranem, oszczędność 20 form formowania, 100-punktowa kontrola grubości wióra ułatwiająca obsługę. Również zdalna pomoc techniczna jest możliwa i łatwa do zaktualizowania programu.

  5. Jakość i wytrzymałość bębnów pierścieniowych UHMWPE L jest niezawodna, aby przejść test na upadek i test uderzeniowy.

  ZASADA PRODUKCJI

  1. Rozmiar urządzenia: 8,2 x 4,6 x 6,2 m

  2. Obszar produkcyjny: 15 x 10 m

  3. Minimalna wysokość warsztatu: 7,5 m

  4. Zapotrzebowanie na powietrze: 1,6 m3 / min, 0,8 MPa

  5. Zapotrzebowanie na wodę: 30 ton

  6. Zużycie energii maszyny: 95 kW

  7. Zużycie energii w linii produkcyjnej: 135 kW

  8. Układ elektryczny całej linii: 1000 A

  9. Minimalna liczba pracowników: 3 pracowników


  System wyciskania

  System wytłaczania obejmuje skrzynię biegów, silnik wyciskowy, falownik, śrubę, bęben, głowicę i matrycę. Wytłaczarka przyjmuje typ mieszania gradientowego z szybkim, energooszczędnym projektem. Materiał śruby: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV≥800, kruchość≤2. Materiał lufy: Wysokiej jakości stal azotująca 38CrMoAlA, z azotującą powierzchnią HV> 900, kruchość≤2. Głowica ma dobry design i głowica jest przetwarzana dla większej twardości. Forma i rdzeń zostaną wykonane zgodnie z projektem i rozmiarem twojego produktu.


  Jednostka zaciskowa
  Zespół zaciskowy składa się z przednich i tylnych płyt dociskowych, gniazda zaciskowego, siedziska wózka, głaszczących form i siłowników hydraulicznych mocujących, mechanizmu synchronizującego, z konstrukcją konstrukcji korbowej. Ruchy płyt otwierają się i zamykają, przewóz w górę i w dół jest wspomagany liniowymi szynami prowadzącymi i suwakami łożysk kulkowych, aby zwiększyć płynność działania i dokładność pozycji. Położenia krańcowe i pozycje wolnych prędkości są kontrolowane przez przełączniki zbliżeniowe lub przetworniki. Nasza środkowa struktura zaciskowa z wygiętym ramieniem zapewnia wytrzymałość łożyska zaciskowego na formę, co jest łatwe do zerwania, co jest korzystne również dla żywotności formy.

  Sterowanie elektryczne
  Elektryczny układ sterowania składa się z panelu operacyjnego, modułu regulacji temperatury, sterownika PLC, modułu wejścia / wyjścia, płytki proporcjonalnej, styczników, źródła stabilizowanego napięciem, przełączników pneumatycznych, przekaźników pośrednich, wyłączników zbliżeniowych, falownika i silników. Panel operacyjny zawiera włącznik zasilania, ekran dotykowy, alarm, pokrętło do cięcia na gorąco, przycisk cyklu automatycznego, przycisk zatrzymania awaryjnego, przycisk cofania akcji, przycisk prędkości wytłaczania.

  System hydrauliczny
  Układ hydrauliczny składa się głównie z silnika, pompy, bloku zaworu regulującego ciśnienie, bloków zaworów rewersyjnych, cylindrów i agregatów chłodniczych oleju. Kontroluje otwieranie i zamykanie płyt, przewijanie w górę i dół, podnoszenie i opuszczanie systemu wytłaczania, ruchy trzpienia, a nawet obracanie i tak dalej. Nasz system hydrauliczny został zaktualizowany o zawór proporcjonalny i mechaniczny zawór trójdrożny zapewniający stabilność działania i precyzję. Zapewnia szybką, ale płynną pracę ciśnienia oleju, wydajność działania jest szybka, ale przy mniejszym wpływie.

  Zaopatrzenie w wodę i powietrze
  Układ pneumatyczny składa się z cylindra powietrznego, zaworów powietrza, filtrów powietrza, rurek powietrznych, szybkich zatyczek itd., W celu kontrolowania działania wydmuchiwania głowicy, wydmuchiwania wieńców, automatycznego deflashowania lub wciskania i wysuwania w przypadku specjalnych form. Wymagane ciśnienie powietrza wynosi 0,4 ~ 0,6 Mpa, zużycie powietrza wynosi 0,6 ~ 0,8 M3 / min. Układ wodny zawiera bloki rozprowadzające wodę, zawory kulowe, rury, złączki i tym podobne, do schładzania ślimaka i lufy, twardej skrzyni przekładniowej, zespołów nadmuchowych i form. Niezbędne ciśnienie wody wynosi 0,2 ~ 0,4 Mpa, zużycie wody wynosi 2500 l / h.

  Automatyczna produkcja
  nasza maszyna obsługuje automatyczny system kontroli deflash i sprzętu pneumatycznego, skrawki mogą być automatycznie usuwane przez automatycznie przez auto-deflashing formy. Skrawki spadają i przesuwają się poza maszynę przez kanał ślizgowy. Gotowe produkty są wypychane z innej strony razem z funkcją opuszczania płyty w dół za pomocą półek zbiorczych butelek. System przenośnikowy można wyposażyć w skrobaki do rozdrabniania i przenieść gotowe produkty do testera wycieków lub tabeli pakowania. W okresie produkcyjnym maszyna może pracować automatycznie bez pomocy pracownika.

  Obowiązujący układ przepływu pracy
  Cała linia produkcyjna potrzebuje 2 pracowników. Robotnik nr 1 zajmuje się mieszaniem i podawaniem materiału, zbiera zmiażdżone odpadki do mieszalnika kolorystycznego, operuje mieszaniem materiału nowego materiału, rozdrobnionego materiału i głównej partii farby. Po wymieszaniu przenosi materiał do zbiornika z materiałem, a samoczynnie ładuje materiał automatycznie. Drugi pracownik przejmuje pakowanie butelek i zabiera pakowane butelki do miejsca przechowywania.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Karen Dong

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)