PROFESJONALNY W WYCIĘGANIU MILOWANYM

DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ PRODUKCYJNYCH EBM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości firmowe
Dom

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Certifications
dobra jakość HDPE Blow Moulding Machine na sprzedaż
dobra jakość HDPE Blow Moulding Machine na sprzedaż
Customers Reviews
To dla mnie zaszczyt być pierwszym zagranicznym klientem po założeniu firmy Baisu Machinery. Od 2013 do teraz moja maszyna działa dobrze i stabilnie. Cieszę się, że w tym czasie was wybrałem, wydajność Waszej maszyny też mnie nie zawiodła, to całkiem nieźle!

—— FABIO LADINO / COLUMBIA

Spotykamy się nawzajem i kupujemy maszyny od Sunray Group prawie każdego roku od momentu rozpoczęcia współpracy, ich efektywność serwisowa jest tak dobra, jak ich wydajność podczas pracy maszyny. Po zakończeniu naszej nowej fabryki kupimy więcej maszyn i zaprosimy Mike'a do odwiedzenia naszej nowej fabryki.

—— QASSAM FATMA / PALESTINE

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna

  Profesjonalnie pracujemy dla wytłaczarki z rozdmuchiwaniem w projektowaniu, produkcji, eksporcie i serwisie, posiadając ponad 15-letnie doświadczenie w pracy. Nasza linia produkcyjna obejmuje modele jedno-, dwupiętrowe, dwustanowe i dwumiejscowe EBM: 1L, 2L, 5L, 12L, 20L i 30L, akumulacyjne modele EBM 30L, 60L, 120L, 250L, 350L i 1000L, również z bogatym doświadczeniem w zakresie przezroczystego paska widoków, wielowarstwowe współwytłaczanie, maszyny wielogniazdowe o dużej prędkości, energooszczędne aplikacje do serwosilników, specjalne przetwarzanie tworzyw sztucznych i nienormalne produkty maszynowe z indywidualnym projektowaniem i produkcją.

  Na rynku zamorskim nasze maszyny obejmują Azję, Europę, Afrykę i Amerykę Południową, a my posiadamy agencję zamorską i potencjał usługowy. Oprócz produkcji i sprzedaży maszyn EBM, dostarczamy także formy do wydmuchiwania, maszyny pomocnicze i narzędzia i urządzenia do obróbki końcowej, aby pomóc naszym klientom w zorganizowaniu układu linii produkcyjnych, zarządzania warsztatami i przepływu pracy. Nasz zespół nieustannie rozwija się dzięki nowej aplikacji technologicznej i nowym projektom, stale dokładając starań, aby zapewnić korzyści naszym klientom.

  SERIA MOLARÓW BLOW MOLDING

  > Nasze maszyny do ciągłego wytłaczania z rozdmuchiwaniem obejmują butelki 0, 30 litrów, kanistry, słoiki, pojemniki, czajniki, małe zabawki, rury i inne puste artykuły.

  > W zależności od zapotrzebowania na moc, możemy zastosować jedną głowicę, podwójną głowicę, potrójną głowicę, cztery łby i sześć głowic z dobrym profilem materiału.

  > Również w zależności od zapotrzebowania na przedmioty do pakowania i kontrolę kosztów, nasza maszyna może być wykonana z jednoczesnym wytłoczeniem 2 ~ 4 warstw i widokiem linii pasków.

  > Koncepcja projektowa nas na maszynie 0 ~ 30L to stabilna wydajność pracy, szybka prędkość produkcji, wyższy stopień automatyczny i niższy wskaźnik błędów.

  > Całkowity system sterowania maszyną dobrze pasuje do skrawania w linii, obcinania szyi, etykietowania w formie, badań szczelności, przenoszenia i pakowania produktów.

  > Zoptymalizowany układ hydrauliczny z rozsądną konstrukcją do kontroli ciśnienia i przepływu o podwójnej proporcji, szybka, stabilna i dokładna realizacja akcji.

  > Śruba bimetalowa o wysokiej twardości z dobrą konstrukcją i modulacją, zapewnia większą plastyczność, mniejsze zużycie i dłuższą żywotność.

  > Bogate doświadczenie w tworzeniu i układaniu linii produkcyjnych, całkowicie automatyczny od podawania materiału po pakowanie gotowego produktu.

  > Kolorowy ekran dotykowy, aluminiowa konsola obsługowa, półki zbiorcze z butelkami, kanał przesuwny do skrawków i osłona zabezpieczająca.

  > Nasze maszyny do formowania z rozdmuchiwaniem typu wytłaczania obejmują bębny, zbiorniki, pojemniki, deski, palety i zabawki o pojemności 30 ~ 1000 litrów.

  > Posiadamy dojrzałą technologię dla linii widoków i współwytłaczania 1 ~ 3 warstw produkcji akumula- torów, aby obniżyć koszty materiałowe.

  > Bimetalowy wkręt o wysokiej twardości napędzany silnikiem wyciskanym o 6 stopniach, 12-letnia żywotność dla nowego materiału i 8 lat dla materiału z recyklingu.

  > Cały system mocowania można przesuwać do przodu, co ułatwia zmianę formy. Naprawiono konstrukcję jednostki do wyciskania, aby zapewnić ustawienie głowicy.

  > Układ silnika serwomechanizmu i pompa zębata używane są w zoptymalizowanym systemie hydraulicznym, oszczędzając zużycie energii, a także kontrolując temperaturę oleju.

  > Zintegrowane sterowanie maszyny z dużym kolorowym ekranem, oszczędność formuły 20 form, 100-punktowa regulacja grubości wióra ułatwiająca obsługę.

  > W przypadku dużych produktów w dużych płytach dociskowych stosujemy konstrukcję cylindrów hydraulicznych 1 + 2, aby zapewnić centralny efekt zaciskania, a także prędkość poruszania się talerzy.

  > W przypadku produktów o nieprawidłowym kształcie, możemy zapewnić zindywidualizowaną maszynę do formowania z rozdmuchiwaniem, określoną kontrolę programu dla potrzebnych technik.

  > Bogate doświadczenie w zakresie całego układu linii produkcyjnej i układu przepływu pracy, zmniejszają obciążenie robocze i zwiększają stopień automatyczny.

  > Dmuchanie denne, uszczelnianie wstępne, robot, wkładanie i wypychanie, wkładanie wkładki, gwinty wewnętrzne, odsuwanie suwakiem według życzenia klienta.

  > SERIA MASZYNOWA 5L SINGLE STATION

  > SERIA MASZYNOWA 4L PODWÓJNA STACJA

  > SERIA MASZYNOWA 10L

  > 10 L PODWÓJNA STACJA MOLUJĄCA SERIA MOLDING

  > 30L AKUMULUJĄCA SERIA MOLARÓW BLOW

  > 60 L AKUMULUJĄCA SERIA MILOWANYCH BLACH

  > 120L AKUMULUJĄCA SERIA MOLDINGOWYCH MILIONÓW

  > 200L AKUMULUJĄCA SERIA MOLDINGOWA MILIONOWA

  > 250L AKUMULUJĄCA SERIA MOLDINGOWYCH MILIONÓW

  > 350L AKUMULUJĄCA SERIA MOLUJĄCA BLOKUJĄCYCH MASZYN

  > 500L AKUMULUJĄCA SERIA MOLDINGOWYCH MILIONÓW

  > 1000L AKUMULUJĄCA SERIA MOLDINGOWYCH MILIONÓW

 • OEM / ODM

  Od 2013 r. Rozpoczęliśmy produkcję dostosowanej do indywidualnych potrzeb maszyny do rozdmuchu pojedynczej stacji 5L dla naszego klienta ELAYAN CO., W Palestynie, do tej pory kupili 8 maszyn modelu SRB65. Ich nowa fabryka jest w trakcie zakładania, a biznes wciąż się zwiększa, a przyszłość należy do ciebie!

  Od 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z rosyjskim klientem ООО "СервисГид" jako naszą agencją w Rosji, nadal pracujemy jako zespół. Są świadkami naszego rozwoju, a także musimy uczyć się od nich więcej z zamówień OEM, dzięki naszym pozdrowienia!

  Dzięki naszemu klientowi z Chile, Gerardo Roigowi Travizanemu Comercializadora e Importadora EIRL, nawiązaliśmy współpracę i przyjaźń jeszcze zanim powstała nasza firma, choć nie spotkaliśmy się twarzą w twarz. Dzięki za zaufanie i wsparcie!

  Михайло Гесаль działa jako nasz agent spółdzielczy na rynku ukraińskim od 2015 roku, oprócz wytłaczarki z rozdmuchiwaniem, jest także przedstawicielem innych powiązanych maszyn z tworzyw sztucznych, można uzyskać jedną usługę stacji w tej dziedzinie.

  W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą ABCO, oni są naszą agencją w Egipcie, aby pracować dla ich rządowego projektu inwestycyjnego. Mamy zaszczyt współpracować z Tobą!

  Zgodnie ze zindywidualizowanym wymaganiem klienta, aby stworzyć podwójną stację potrójną głowicę 3-warstwowa wytłaczania z rozdmuchiwaniem linii produkcyjnej, z całkowicie automatycznym sterowaniem i procesem on-line, ostatecznie wykończenia szyjki butelki do testowania wycieków.

 • R & D
  Profesjonaliści to pierwsze siły R & D

  OCCUPATION BACKGROUD 16-letnie doświadczenie w dziedzinie wytłaczania z rozdmuchiwaniem, specjalizacja w mechanicznym projektowaniu i produkcji maszyn EBM, przewidywanie kierunku przemysłowego i realizacja naszych maszyn, chęć wprowadzenia nowej aplikacji technologicznej.

  OSOBISTE MOTTO Pozwól, aby nasze maszyny miały wpływ na rynek

  OCCUPATION BACKGROUD 15-letnie doświadczenie w projektowaniu mechanicznym, 8-letnia praca w wytłaczarkach z rozdmuchiwaniem, dobre na rysunkach mechanicznych dla całego projektu maszyny i projektowania części funkcjonalnych, specjalizujące się w niestandardowym projekcie zgodnie ze spersonalizowanym wymaganiem z uproszczonymi pomysłami.

  OSOBISTA MOTTO Pozwól, aby potencjalne problemy zniknęły na etapie projektowania

  OCCUPATION BACKGROUD 11-letnie doświadczenie w sterowaniu elektronicznym i automatyzacji, 5 lat w aplikowaniu i doskonaleniu systemów sterowania formowaniem przez rozdmuchiwanie, specjalizacja w MISTUBISHI, GEFRAN, WISETECH ... pisanie programów i ich aktualizacja, pomoc naszym maszynom w automatyzacji produkcji i inteligentnych maszynach w alarmie i przypomnieniu.

  OSOBISTA MOTTO Maszyna jest najbardziej dźwigowym partnerem, mój system sterowania nigdy nie kłamie

  OCCUPATION BACKGROUD 14 lat doświadczenia w dziedzinie wytłaczania z rozdmuchem, specjalizacja w promocji i sprzedaży na rynku, w perspektywie użytkowników końcowych, dostarczając komentarze i sugestie do wyglądu naszych maszyn, funkcjonalne użytkowanie i wygodę obsługi, daje klientom pomocną propozycję inwestycji .

  OSOBISTE MOTTO Studiuj jak student, myśl jak inżynier, pracuj jak maszyna

  OCCUPATION BACKGROUD 12-letnie doświadczenie w pracy, w tym 8-letnie doświadczenie w wytwarzaniu produktów do formowania przez rozdmuchiwanie, zgromadziło bogate doświadczenie jako nasz klient w zakresie obsługi rozdmuchiwarek, technik kontroli produktów, organizacji przepływu pracy i produkcji linii.

  OSOBISTE MOTTO Stabilna wydajność pracy wynika z kontroli na każdym kroku i równowagi całości

  OCCUPATION BACKGROUD 8-letnie doświadczenie w branży formowania z rozdmuchiwaniem do produkcji maszyn EBM, montażu i regulacji, znane z każdego roboczego łącza i segmentu, doświadczenia zebrane z pracy oddolnej i do-it-myself, dobra w przewidywaniu potencjalnych problemów, znajdowaniu bieżących problemów i rozwiązywaniu zdarzały się problemy w produkcji maszyn.

  OSOBISTE MOTTO Podlewając pracę potem, zbierzesz piękną przyszłość

  OCCUPATION BACKGROUD 23 lata pracy w branży mechanicznej, 17 lat doświadczenia w branży wytłaczania z rozdmuchiwaniem, z solidną wiedzą zawodową i podstawą teoretyczną w produkcji i eksploatacji maszyn do formowania z rozdmuchiwaniem, z bogatym doświadczeniem praktycznym w kontroli jakości, regulacji, ustawieniu technicznym urządzeń do rozdmuchiwania , konserwacja i naprawa.

  OSOBISTE MOTTO Serwis jest równie ważny jak jakość produktu, jestem terminatorem problemów

  OCCUPATION BACKGROUD 40-letnie doświadczenie w przemyśle wojskowym z certyfikatem inżyniera zarejestrowanym w CNIGC, praca w dziedzinie mechaniki, niestandardowe konstrukcje maszyn i automatyzacja mechaniczna, z profesjonalną wizją do wydawania ekspertyz na temat zastosowania metalu i procesu, techniki i procedury postępowania, standaryzacji produkcji.

  OSOBISTA MOTTO Przemysł sprawia, że ​​kraj jest potężny, odpowiedzialność czyni człowieka silnym

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Mike

Tel: 86-512-58637820

Faks: 86-512-58637821

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)